Distrikt Gotland, Stockholm, Uppsala

Distrikt Gotland, Stockholm och Uppsala

Ibn Rushds distrikt Gotland, Stockholm och Uppsala har distriktskansli i Stockholm.

Läs mer om vår verksamhet på Facebook!

Kontakt, Gotland, Stockholm och Uppsala

Mohammed M. Dini
Verksamhetsledare
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
mobil 073- 519 15 53
mohammed.dini@ibnrushd.se

Bailor Jalloh
Administratör
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
tfn: 08-400 22 696
mobil: 073-5191554
bailor.jalloh@ibnrushd.se

Samira Daoudi
Studiekonsulent
Kapellgränd 10, 116 25 Stockholm
tfn: 08-400 22 695
mobil: +46735191550
samira.daoudi@ibnrushd.se

Samia Elamri
Studiekonsulent/Verksamhetsutvecklare
Kapellgränd 10, 116 25 Stockholm
Mobil: 0760 02 41 08
samia.elmari@ibnrushd.se

Manoubia Ayed
Studiekonsulent
Rotemannavägen 10, 145 57 Norsborg
tfn: 08-400 22 694
mobil: 0766-232270
manoubia.ayed@ibnrushd.se

Amaal Mohamed Moallim
Studiekonsulent
Rinkebys torget 8, 116 25 Stockholm
Mobil: 0735191565
amaal.moallim@ibnrushd.se

Yaser Abu Jheisheh
Studiekonsulent
Bangårdsgatan 13,  75320 Uppsala
Mobil:0735191562
Yaser.AbuJheisheh@ibnrushd.se

Yosra Yasmin Sherif
Samordnare i asylverksamhet
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
Mobil: 0760 02 41 07
Yosra.sherif@ibnrushd.se

Hind Al Bacha
Gustavadministratör (Ej i tjänst)