Folkbildning med Ibn Rushd

Folkbildning med Ibn Rushd

Ladda ner vårt material ”Folkbildning med Ibn Rushd Studieförbund” för att veta mer om våra visioner, värdegrund och mål med folkbildningen.

Flera artiklar

Förbundskansli

Vår besöksadress är Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna Växel: 08-56 24 49 00 Ordförande Helena Hummasten Telefon: 076-623 2268 Helena@ibnrushd.se Förbundsrektor Omar Mustafa Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna Telefon: 0766-232269 omar.mustafa@ibnrushd.se Administrativ

Distrikt Mitt

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took

Förbundsstyrelse

Ordförande Helena Hummasten Telefon: 076-623 2268 Helena@ibnrushd.se Vice ordförande Nadia Lodin nadia.lodin@ibnrushd.se Kassör Mustafa al-Sayed Issa mustafa.alsayed.issa@ibnrushd.se Förbundssekreterare Zainab Marrakchi zainab.marrakchi@ibnrushd.se Ledamot Zana Muhammed zana.muhammed@ibnrushd.se Ledamot Temmam Asbai temmam.asbai@ibnrushd.se Ledamot