Förbundskansli

Vår besöksadress är Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
Växel: 08-56 24 49 00

helena webbOrdförande
Helena Hummasten
helena@ibnrushd.se

 

 

omar webbFörbundsrektor
Omar Mustafa
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
Telefon: 0766-232269
omar.mustafa@ibnrushd.se

 

Three leaf clovers for backgrounds

Administrativ chef
Majna Ciber
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
Mobil: 0735-191555
majna.ciber@ibnrushd.se

 

mustafa1 webbUtvecklingschef
Mustafa Tumturk
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
Mobil: 0735-191557
mustafa.tumturk@ibnrushd.se

 

börje webbVerksamhetsutvecklare
Ansvarig för projektutveckling
Börje Bergfeldt
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
Mobil: 076-002 41 00


alena webbEkonomiansvarig

Alena Smajlagic
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
tfn: 08-56 24 49 20
Mobil: 0707-987791
alena.smajlagic@ibnrushd.se

Miniature succulent plantsMiniature succulent plants in garden

Ekonom
Nicole Eriksson
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
tfn: 08-56 244 924
Mobil: 0735-191558
nicole.eriksson@ibnrushd.se

dzenana webbKvalitetschef
Dzenana Vitkovic
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
tfn: 08-56 24 49 08
Mobil: 0739-830470
dzenana.vitkovic@ibnrushd.se

Three leaf clovers for backgroundsHR-generalist
Agnes Fockström
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
Mobil: 073-519 15 71
agnes.fockstrom@ibnrushd.se

 

fateh webbAnsvarig för rapportering och digital utveckling
Mohammad Fateh Atia
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
Mobil: 070-798 77 90
mohammad.fateh.atia@ibnrushd.se

 

bacha webbIT-ansvarig
Mohamad Al Bacha
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
tfn: 08-56 24 49 88
Mobil: 0709-555988
mohamad.albacha@ibnrushd.se

 

temsamani webbVerksamhetsutvecklare
Ansvarig för tro och medlemsorganisationer
Mohamed Temsamani
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
Mobil: 0721-680 555
mohamed.temsamani@ibnrushd.se

 

sara webbKommunikationsansvarig och redaktör för tidningen Kupolen
Sara Gunnerud
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
Mobil: 0735-191 561
sara.gunnerud@ibnrushd.se


Three leaf clovers for backgroundsKommunikatör
Ansvarig för hemsidan, sociala medier och grafiskt material
Yasir Issa
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
Mobil: 0707-699 093
yasir.issa@ibnrushd.se


anna3 webbKontorsassistent

Anna Sederholm
Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna
tfn: 08-56 24 49 00
Mobil: 073-519 15 85
anna.sederholm@ibnrushd.se