Distrikt Gotland, Stockholm, Uppsala

Distrikt Gotland, Stockholm och Uppsala

Ibn Rushds distrikt Gotland, Stockholm och Uppsala har distriktskansli i Stockholm.
Läs mer om vår verksamhet på Facebook!

Besöksadresser
Flemingsberg – Kvinnornas Bildningshus (Diagnosvägen 11E, 141 53 Flemingsberg)
Medborgarplatsen – Vi sitter i Stockholms moské (Kapellgränd 10, 116 25 Stockholm)
Rinkeby – Vi har samma entré som bowlinghallen (Rinkebytorget 8, 116 25 Stockholm)

Kontakt
info.gsu@ibnrushd.se

Distriktschef
Michel Muñoz
Rinkebytorget 8, 116 25 Stockholm
Mobil: 0735-19 15 73
michel.munoz@ibnrushd.se

Kvalitetshandläggare
Samia Elamri
Rinkebytorget 8, 116 25 Stockholm
Mobil: 0760-02 41 08
samia.elamri@ibnrushd.se

Verksamhetsutvecklare
Jan Wengelin
Rinkebytorget 8, 116 25 Stockholm
jan.wengelin@ibnrushd.se

Verksamhetsutvecklare/Studiekonsulent
Acko Sulivani
Rinkebytorget 8, 116 25 Stockholm
Mobil: 072-221 63 69
acko.sulivani@ibnrushd.se

Verksamhetsutvecklare/Studiekonsulent
Ines Merai
Diagnosvägen 11E, 141 53 Flemingsberg
073-519 15 54
ines.merai@ibnrushd.se

Studiekonsulent
Samira Daoudi
Kapellgränd 10, 116 25 Stockholm
Telefon: 08-400 22 695
Mobil: 0735-19 15 50
samira.daoudi@ibnrushd.se

Studiekonsulent
Jamila Jama Dubad
Rinkebytorget 8, 116 25 Stockholm
Mobil: 076-002 41 07
jamila.dubad@ibnrushd.se

 

Samordnare asylverksamhet
Yosra Yasmin Sherif
Tjänstledig

Gustavadministratör
Hind Al Bacha
Tjänstledig