Distrikt SU: Stockholm-Uppsala

Ibn Rushd distrikt Stockholm-Uppsala har distriktskansli i Rinkeby, Stockholm.

Besöksadresser:
Diagnosvägen 11E, 141 53 Flemingsberg (Kvinnornas bildningshus)
Kapellgränd 10, 116 25 Stockholm (Stockholms moské)
Rinkebytorget 8, 163 73 Spånga (samma entré som bowlinghallen)
info.gsu@ibnrushd.se

Läs mer om vår verksamhet på Facebook!

Distriktschef
Michel Muñoz
Rinkebytorget 8, 163 73 Spånga
073-519 15 73
michel.munoz@ibnrushd.se

Kvalitetshandläggare
Samia Elamri
Rinkebytorget 8, 163 73 Spånga
076-002 41 08
samia.elamri@ibnrushd.se

Verksamhetsutvecklare
Fatema Vanat
Rinkebytorget 8, 163 73 Spånga
073-519 15 78
fatema.vanat@ibnrushd.se

Verksamhetsutvecklare
Jan Wengelin
Rinkebytorget 8, 163 73 Spånga
jan.wengelin@ibnrushd.se

Verksamhetsutvecklare/studiekonsulent
Acko Sulivani
Rinkebytorget 8, 163 73 Spånga
072-221 63 69
acko.sulivani@ibnrushd.se

Verksamhetsutvecklare/studiekonsulent
Ines Merai
Diagnosvägen 11E, 141 53 Flemingsberg
073-519 15 54
ines.merai@ibnrushd.se

Studiekonsulent
Samira Daoudi
Kapellgränd 10, 116 25 Stockholm
0735-19 15 50
samira.daoudi@ibnrushd.se

Studiekonsulent
Jamila Jama Dubad
Rinkebytorget 8, 163 73 Spånga
076-002 41 07
jamila.dubad@ibnrushd.se